Andere landen
HELP
Aanvraag prijslijst
Copyright
België • Nederlands
Verkoopsvoorwaarden
Ethisch beleid
Mobiele website
Selectie tools
Home • Vestigingen

Hoofdkantoor België & Centraal Magazijn

Hoogstraat 180
1930 Zaventem, België

Locatiekaart 
 
T +32 (0)2 725 31 80 
F +32 (0)2 721 04 33

sales.belgium@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h25 en 13h00-16h55

 

RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

 

Regionaal Afhaalmagazijn Antwerpen

Kontichsesteenweg 61/1 - Unit 16

2630 Aartselaar

Locatiekaart

 

T +32 (0)3 828 27 66

F +32 (0)3 829 13 54

antwerpen@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00 

Regionaal Afhaalmagazijn Kempen

Toekomstlaan 51/6, Unit6
KMO zone Wolfstee,
B - 2280 Grobbendonk

Locatiekaart

 

T+32 (0)14 84 67 70
F +32 (0)14 84 67 71
kempen@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00 


Afrit 21. (GPS-adres: Herentals-Toekomstlaan)

Regionaal Afhaalmagazijn Limburg

Troisdorflaan 10

3600 Genk

Locatiekaart

 

T +32 (0)89 79 37 08

F +32 (0)89 61 47 79

limburg@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Luik

Quai du Roi Albert 61

4020 Bressoux (Liège)

Locatiekaart

 

T +32 (0)4 344 03 58

F +32 (0)4 344 54 17

liege@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00 

 

Regionaal Afhaalmagazijn Charleroi

Chaussée de Courcelles 277

B - 6041 Gosselies

Locatiekaart

 

T: +32 (0)71 35 13 55

F: +32 (0)71 34 06 71

charleroi@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Roeselare

Ardooisesteenweg 303A

Unit 7

B - 8800 Roeselare

Locatiekaart

 

T: +32 (0)51 24 80 68

F: +32 (0)51 22 79 25

roeselare@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Gent

Stapsteenweg 1 B

9070 Destelbergen

Locatiekaart

 

T +32 (0)9 211 15 84

F +32 (0)9 232 53 81

gent@airtradecentre.com

 

openingsuren : maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...
ALGEMEEN


Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...