ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to SIG Air Handling
België » Nederlands
Group Head Quarters
Group Head Quarters
Belgium
Belgium
Bulgaria
Bulgaria
France
France
Hungary
Hungary
Netherlands
Netherlands
Poland
Poland
Romania
Romania
Saudi Arabia
Saudi Arabia
Turkey
Turkey
United Kingdom
United Kingdom
Export
Export

Hoofdkantoor België & Centraal Magazijn

Hoogstraat 180
1930 Zaventem, België

Locatiekaart 
 
T +32 (0)2 725 31 80 
F +32 (0)2 721 04 33

sales.belgium@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h25 en 13h00-16h55

 

RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

 

Regionaal Afhaalmagazijn Anderlecht

Internationalelaan 55 C (Riverside Business Park)

1070 Anderlecht

Locatiekaart

 

T +32 (0)2 522 24 22

F +32 (0)2 522 92 22

anderlecht@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 and 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Antwerpen

Kontichsesteenweg 61/1 - Unit 16

2630 Aartselaar

Locatiekaart

 

T +32 (0)3 828 27 66

F +32 (0)3 829 13 54

antwerpen@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00 

Regionaal Afhaalmagazijn Kempen

Toekomstlaan 51/6, Unit 6
KMO zone Wolfstee,
2280 Grobbendonk

Locatiekaart

 

T+32 (0)14 84 67 70
F +32 (0)14 84 67 71
kempen@airtradecentre.com


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00 


Afrit 21. (GPS-adres: Herentals-Toekomstlaan)

Regionaal Afhaalmagazijn Limburg

Troisdorflaan 10

3600 Genk

Locatiekaart

 

T +32 (0)89 79 37 08

F +32 (0)89 61 47 79

limburg@airtradecentre.com


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Luik

Quai du Roi Albert 61

4020 Bressoux (Liège)

Locatiekaart

 

T +32 (0)4 344 03 58

F +32 (0)4 344 54 17

liege@airtradecentre.com

 

openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00 

Regionaal Afhaalmagazijn Charleroi

Chaussée de Courcelles 277

6041 Gosselies

Locatiekaart

 

T +32 (0)71 35 13 55

F +32 (0)71 34 06 71

charleroi@airtradecentre.com


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Roeselare

Ardooisesteenweg 303 A, Unit 7

8800 Roeselare

Locatiekaart

 

T +32 (0)51 24 80 68

F +32 (0)51 22 79 25

roeselare@airtradecentre.com


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Gent

Poortakkerstraat 9

9051 Sint-Denijs-Westrem

Locatiekaart

 

T +32 (0)9 211 15 84

F +32 (0)9 232 53 81

gent@airtradecentre.com


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

CopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...